Čištění podlahových krytin

Nabízíme Vám strojní čištění podlah, konkrétně PVC, linolea, marmolea, terasa, parket atd. Z vlastních zkušeností víme, že neošetřené podlahové krytiny se lehce špiní a běžný úklid je tak zbytečně namáhavý a ne vždy s dobrým výsledkem.

A proto Vaši podlahu vyčistíme jednokotoučovým strojem s vhodným chemickým přípravkem ECOLAB. Následně ji ošetříme polymerní disperzí a Vy získáte podlahu luxusně čistou a navíc lehce udržovatelnou, protože polymerní disperze nedovolí špíně vniknout do struktur krytiny.

Životnost polymerní disperze je minimálně jeden rok a celý proces je pro Vaši podlahu zcela bezpečný. Na běžnou údržbu od nás získáte 1l přípravku ECOLAB pro běžné mytí zcela zdarma.

Vy musíte pouze zavolat na telefonní číslo 733 156 339 nebo napsat na e-mail info@preserve.cz a objednat si termín čištění. Čistíme domácnosti, firmy, školy a školky nebo také zdravotnická zařízení a fungujeme jak v denních tak nočních hodinách a to i o víkendech. Podlaha je po nanesení disperze pochozí cca po 1 hodině.

Na stejném telefonním čísle si můžete stroj vypůjčit. Vybavíme Vás vhodnou chemií a celé čištění si můžete provést sami.