Čištění podlahových krytin a hloukové čištění povrchů

Preserve Partner s.r.o. již sedmým rokem poskytuje firmám v různých oborech podnikání neperiodické hloubkové čištění podlah a povrchů, na které běžný denní úklid nestačí. Za pomoci špičkové chemie a strojů odstraňujeme zašlou špínu z podlahových krytin a dlažby, zaměřujeme se na plochy společných sociálních zařízení anebo např. stravovacích provozů, kuchyní a jídelen. Jako prodejní a servisní zastoupení Ecolab zajišťujeme také přímý prodej úklidových a čistících prostředků a dezinfekcí tohoto výrobce. Zakládáme si především na kvalitě vykonané práce, radíme pracovníkům úklidu jak správně ředit a kombinovat naše produkty s cílem dosáhnout ideální výsledek i běžného úklidu při dodržení minimálních nákladů.

Významné zkušenosti jsme získali především v restauračních provozech, kde čistíme velmi namáhanou dlažbu a realizujeme čištění kuchyní především v místech, kde pravidelný úklid nedosáhne.

Vaši podlahu vyčistíme jednokotoučovým strojem s vhodným chemickým přípravkem ECOLAB. Pokud je to možné, ošetříme ji polymerní disperzí a Vy získáte podlahu luxusně čistou a navíc lehce udržovatelnou, protože polymerní disperze nedovolí špíně vniknout do struktur krytiny.

Po dohodě mimo Vaši provozní dobu čistíme zašlé obklady, mastnou a usazenou špínu, vodní kámen a další nečistoty a to především ty, které jsou schované na nepřístupných místech.

Vy musíte pouze zavolat na telefonní číslo 733 156 339 nebo napsat na e-mail info@preserve.cz a objednat si termín čištění.